Pamiątki z kryształami Swarovskiego z okazji chrztu świętego są doskonałym wyborem, gdy chcemy, by było to coś wyjątkowego, co będzie przypominało dziecku o tym niezwykłym dniu przez całe życie. Z jednej strony będzie to wyłamanie się z tradycji kupowania łańcuszków z medalikiem, ale z drugiej będzie stanowiło nowoczesne nawiązanie do obdarowywania noworodków z okazji chrztu srebrnymi łyżeczkami praktykowanego już w XIX wieku.

Dlaczego Swarovski na chrzest to dobry wybór?

Pamiątka chrztu świętego powinna swoją wyjątkowością podkreślać wagę tego dnia, a przy tym zawsze odznaczać się atrakcyjnością. Właśnie takie są pozłacane lub posrebrzane pozytywki i figurki, które przez wiele lat będą doskonale prezentować się na wyeksponowanym miejscu. Pamiątki mieniące się kryształami firmy Swarovski na chrzest święty warto wybrać także dlatego, że zachwycą niejedno dziecko. Maluch z zainteresowaniem będzie słuchać melodii wygrywanej przez pozytywkę oraz przyglądać się kolorowym kryształom, które doskonale odbijają i rozpraszają światło.

Jaki wzór wybrać?

Decydując się na ponadczasową pamiątkę, nie musimy martwić się małym wyborem. Wśród upominków zdobionych kryształami marki Swarovski na chrzest święty można bez problemu wybrać wzór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Na https://www.sovenir.pl/pol_m_Prezent-na-Chrzest-173.html dostępne są zarówno te o charakterze typowo religijnym, jak i neutralne. Wyjątkowość tego dnia doskonale podkreślą figurki Anioła Stróża lub krzyża, ale bardzo dobrze sprawdzą się także te w kształcie grzechotek, bucików, słoników czy koników na biegunach. Można również znaleźć bardziej niezwykłe kształty jak samolot, kareta czy statek, a nawet żabka lub kaczuszka. Większość wzorów dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych z białymi, niebieskimi, różowymi, zielonymi czy fioletowymi kryształami.

Prezent Swarovski na chrzest – niezwykła pamiątkaPersonalizowane pamiątki z okazji chrztu świętego

Podczas szukania inspiracji na prezent z okazji chrzcin, warto zwrócić uwagę na możliwość personalizacji podarunku. Dzięki temu po wielu latach będzie można bez wątpliwości stwierdzić, od kogo pochodzi dana pamiątka. Figurki i pozytywki z kryształami Swarovskiego z okazji chrztu świętego można uzupełnić autorskim grawerem. Może być to imię dziecka, data lub krótkie życzenia podpisane naszym imieniem. Napisy zazwyczaj są grawerowane na wierzchu podstawy pozytywki lub na spodzie figurki. Po latach taka krótka dedykacja może wywołać wiele wspomnień i ciepłych uczuć, a jednocześnie pomoże stworzyć wspomnienia, których kilkutygodniowe niemowlę nie mogło zarejestrować w swojej pamięci.