Kobiety w każdej sytuacji chcą wyglądać pięknie, szczególnie w ciąży pragną być zadbane, wyjątkowe i pełne blasku. Ciąża nie jest chorobą i gdy przebiega prawidłowo, możemy korzystać z niektórych zabiegów kosmetycznych, powinniśmy tylko uprzedzić kosmetyczkę, że spodziewamy się dziecka. Rozsądne pielęgnowanie skóry u kobiet ciąży przynosi ukojenie i odprężenie dla ciała.

Jakie zabiegi są odpowiednie dla przyszłej mamy?

Będąc w ciąży, nasza skóra jest bardziej delikatna i podatna na uczulenia i rozstępy. Wykwalifikowana kosmetyczka będzie wiedziała, jakie będą odpowiednie zabiegi dla przyszłej mamy. W tak ważnym czasie kobieta powinna zadbać o siebie, dobierając kosmetyki wskazane w jej stanie. 

Pożądanymi zabiegami w tej sytuacji będą:

  • masaże,
  • zabiegi przeciwobrzękowe na nogi,
  • zabiegi pielęgnacyjne twarzy. 

Mając na uwadze prawidłowy przebieg ciąży, możemy poddać się relaksacyjnym i delikatnym zabiegom, które będą bezpieczne dla przyszłej mamy i jej maleństwa. Pamiętając o dobrym odżywianiu i stosowaniu się do zaleceń lekarza, możemy korzystać z odpowiednich kremów i zabiegów przeznaczonych szczególnie dla kobiet oczekujących dziecka. W czasie ciąży dzięki podwyższonemu poziomowi estrogenów zmienia się wygląd kobiety, jej włosy, cera, paznokcie, skóra jest bardziej sucha. Szczęśliwie nie musimy rezygnować z podstawowej pielęgnacji.

Gdzie najlepiej wybierać zabiegi dla kobiet w ciąży w Krakowie?

Kraków ma szereg salonów, które oferują przyszłym mamom zabiegi przeznaczone dla nich. Jadore Instytut może pochwalić się wyspecjalizowanym personelem, który potrafi doradzić jaki zabieg pielęgnacyjny będzie odpowiedni dla przyszłej mamy. Dobry doradca na pewno zaproponuje zabieg bezpieczny i relaksacyjny wskazany dla ciężarnej kobiety. Będzie mogła w trakcie poczuć się odprężona i wypoczęta. 

Instytut oferuje zabiegi poprawiające samopoczucie, skuteczne dla mamy i bezpieczne również dla maluszka:

  • delikatne oczyszczanie twarzy,
  • pielęgnację skóry również tej z problemami,
  • zabiegi na dłonie i stopy.

Różnorodność pakietów na pewno spełni oczekiwania i każda Pani w ciąży wybierze coś dla siebie. Wybierając zabieg kobiety mogą być pewne, że jest przeprowadzony sprawdzonym i certyfikowanym sprzętem. Wykonywane zabiegi dla kobiet w ciąży w Krakowie są realizowane fachowo z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i profesjonalizmu.