Twoje dziecko jest fanem piłki nożnej? Przepada za gadżetami związanymi z ulubioną drużyną? Jeśli tak, to w jego kibicowskiej kolekcji nie może zabraknąć plecaka inspirowanego barwami i godłem piłkarskich idoli!

Plecak dla prawdziwego kibica

FC BarcelonaPlecaki oraz tornistry z nadrukami odwołującymi się do symboli poszczególnych drużyn piłkarskich stały się w ostatnich miesiącach absolutnym hitem wśród dzieci i młodzieży. Szczególnym wzięciem cieszy się plecak FC Barcelona. Swojej popularności nie zawdzięcza on jedynie temu, iż Katalończycy mają w Polsce wielu fanów. Model ten (dostępny m. in. na stronie: https://modneplecaki.pl/ser-pol-151-FC-Barcelona-7.html)  jest chętnie wybierany przede wszystkim z uwagi na takie zalety jak pakowność, staranne wykonanie oraz niebanalna estetyka. Plecak uszyty jest bowiem z wytrzymałego, impregnowanego materiału, odpornego na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne. W celu zwiększenia komfortu użytkowania produktu panel tylny, przylegający do pleców, został wzmocniony, lekko wyprofilowany, pokryty oddychającą siatką oraz wyłożony miękką pianką. W podobny sposób ulepszono również konstrukcję szelek poprzez wypełnienie ich delikatną wyściółką oraz nadanie im anatomicznej formy. Dużym plusem modelu FC Barcelona jest także jego pojemność wynosząca 24 – 25 l. Pozwala ona spakować nie tylko książki, zeszyty i drugie śniadanie, ale również przenośny komputer oraz materiały naukowe lub plastyczne w formacie A4. Przestronne kieszenie zamykane na suwak błyskawiczny umożliwiają dodatkowo równomierne rozłożenie wszystkich zapakowanych przedmiotów.

Plecak z emblematami piłkarskimi – połączenie oryginalności i uniwersalności

Trzeba podkreślić, że plecak FC Barcelona odznacza się dużą stylistyczną uniwersalnością, dzięki której może być on z powodzeniem noszony zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Żywa kolorystyka, bazująca na głębokich odcieniach czerwieni oraz niebieskiego, jest niebanalna i atrakcyjna wizualnie. Podobnie nowoczesny design plecaka oraz ciekawy sposób wyeksponowania symboli drużyny sprawiają, że propozycja ta przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym młodym kibicom. Szczególnie zainteresuje ona tych, którzy lubią swobodny, niewymuszony styl i chcą wpisywać się we współczesne wizerunkowe trendy.

Szyku  i praktyczności dodają modelowi FC Barcelona również poręczne kieszenie boczne przeznaczone na butelki z napojami lub kubki termiczne, a także wewnętrzna kieszonka zamykana na zamek błyskawiczny oraz dodatkowe nadruki na tylnych częściach plecaka. Wszystko to sprawia, iż produkt stanowi optymalne połączenie modnej estetyki, wygody i użyteczności!