Każdy ma swoje gusta i styl, w którym najlepiej się czuj, ale panująca moda ma i tak ogromny wpływ na rzeczy, które możemy kupić w sklepie. Co ciekawe, moda to nie tylko ubrania, buty i akcesoria, ale też biżuteria pozłacana, w której też znaleźć można błyskotki na topie. Jaka biżuteria modna jest w tym sezonie? Podpowiemy.

Kreatywna moda i biżuteria pozłacana

Zwłaszcza ta biżuteria pozłacana wpisuje się w trendy modowe, bo nie jest tak droga, jak ta wykonana w całości ze złota, a prezentuje się naprawdę efektownie. Ponadto – ze względu na jej cenę, można sobie pozwolić na zakup nawet kilku wymyślnych naszyjników, kolczyków czy bransoletek na różne okazje. Biżuteria pozłacana (np. od Filigree.pl) jest ponadto bardzo ważnym, zdobiącym elementem wielu stylizacji – a już zwłaszcza tych wiosenno-wakacyjnych. To szczególnie w te ciepłe pory roku bawimy się stylami i kreatywnie dobieramy stroję oraz biżuterię. Modne błyskotki na sezon wiosna-lato 2019 będą dosadne i wyraziste.

Trendy w jubilerstwie w sezonie wiosna-lato 2019

Wielki powrót mody lat 90-tych widać w ubraniach, butach, ale też biżuterii, dlatego do łask powracają duże, okrągłe kolczyki, których nie sposób przeoczyć, dzięki czemu są wyrazistym elementem stylizacji. biżuteria pozłacanaTaka biżuteria pozłacana wpasuje się niemal w każdą aranżację: klasyczną, elegancką a także codzienną. Do tych lat w modzie nawiązują także kolczyki w kształcie krzyża, które kojarzą się z estetyką glam rock. W tym sezonie stawia się na dosadność biżuterii, bo nie ma ona być tylko delikatną ozdobą, ale błyskotką, która mocno się wyróżnia. Dlatego też w tym sezonie będą królowały duże kolczyki z dodatkowymi zdobieniami w postaci cyrkonii, piór czy koralików.

Najmodniejsze elementy w tym sezonie

Długie wisiory nie wychodzą z mody, bo świetnie prezentują się przy kreacjach z głębokim dekoltem. W tym sezonie także królują, ale jeszcze w bardziej odważnej formie. Grube łańcuchy, wyraziste zawieszki – to zaprzeczenie subtelnej biżuterii pozłacanej. Ta modna, ma się zdecydowanie rzucać w oczy. Pierścionki – im więcej tym lepiej – nawet po kilka na jednym palcu! Tak wiosna i lato to jubilerski przesyt, także na dłoniach. Kilka różnych pierścionków nawet na jednym palcu wygląda naprawdę świetnie i niczym delikatny tatuaż z henny zdobi dłonie. Bransoletki koła oraz celebrytki z delikatnych kółeczek to najdelikatniejsza część topowej biżuterii na nadchodzący sezon. Tak jak moda lat 90-tych, tak i biżuteria pozłacana na ciepłe sezony ma w sobie to coś. Jest odważna i zdobiąca ciało.