Wielu panom noszącym odzież w rozmiarze XL plus wydaje się, że nie mogą dobrze wyglądać. To oczywiście nie jest prawdą. Także puszyści mężczyźni noszący ubrania w większych rozmiarach mogą prezentować się modnie i elegancko. Ważne jest tylko, aby ubrania odpowiednio dobrać. Jakimi zatem zasadami powinno się kierować?

Elegancja w rozmiarze XL plus

Jednym z największych błędów popełnianym przez puszystych panów jest kompletne niezwracanie uwagi na swój wygląd. Wielu z nich zakłada, że ze względu na swoją wagę i tak nie mogą wyglądać dobrze. To kompletnie mylne myślenie. Niezależnie od wagi i sylwetki zawsze można prezentować się bardzo elegancko i modnie. Oczywiście dobór ubrań w rozmiarze XL plus często do łatwych nie należy. Nie jest to jednak niemożliwe. Wystarczy wiedzieć jak to robić właściwie. A tu wystarczy zaledwie kilka trików. Pomocne z pewnością jest również to, że na rynku dostępna jest coraz szersza oferta odzieży XL plus. Przykładem może być choćby marka Tony Montana.

Nosisz rozmiar XL plus? Pamiętaj, że możesz wyglądać modnie i elegancko!Czego nie robić na pewno?

Zanim odpowiemy na pytanie jak się ubierać w rozmiarze XL plus, warto wspomnieć o tym, czego absolutnie nie robić, a niestety wielu panów takie błędy właśnie popełnia. Przede wszystkim puszyści panowie niestety bardzo często noszą ubrania za duże, a tym samym kompletnie niedopasowane do sylwetki. Takie zakrywania ciała na siłę wcale nie sprawia, że wygląda się szczuplej. Wręcz przeciwnie – w ten sposób można co najwyżej optycznie nabrać kolejnych kilogramów. Często również panowie noszą zbyt długie spodnie. Ich nogawka niezbyt estetycznie leży na butach. To sprawia, że sylwetka wydaje się być o wiele cięższa. Wielu panów może w tej chwili powiedzieć, że dobór odpowiednich spodni w rozmiarze XL plus to naprawdę trudna sprawa. Często tak jest, jednak ważne jest, aby sięgać po produkty marek specjalizujących się w męskiej odzieży XL plus. Wspomniano już markę Tony Montana.

Jak dobrać ubrania w rozmiarze XL plus?

Wybierając ubrania XL plus uwagę zwrócić należy przede wszystkim na rozmiar. Odrzucić należy wszelkie workowane ubrania, a zamiast tego wybrać należy pasujący fason. Dobrym pomysłem jest noszenie koszul. Ich pionowa linia zapięcia świetnie wysmukla i wydłuża sylwetkę. Nie da się ukryć także tego, że w koszuli wygląda się zawsze elegancko. Ważne jednak, aby koszula posiadała kołnierzyk z wydłużonymi wyłogami, a jednocześnie nie posiadała dużych kieszeni na piersi. Jeśli chodzi o wybór koszulek i swetrów to przede wszystkim sięgać trzeba po te z dekoltem w literę V. Warto pod tym kątem przejrzeć ofertę marki Tony Montana. W przypadku bluz wybierać należy modele bez kaptura.