Właściwie każda z nas marzy o pięknych i długich, gęstych oraz zalotnie podkreślonych rzęsach. Dzięki nim nasze spojrzenie stałoby się o wiele bardziej wyraziste - a my same zyskałybyśmy o większą pewność siebie. Niestety nie każdą kobietę matka natura obdarzyła naturalnie gęstymi oraz pięknymi rzęsami. Na szczęście w dzisiejszych czasach króciutkie oraz mało gęste rzęsy o jasnym odcieniu nie stanowią już większego problemu i wcale nie oznaczają, że ich posiadaczka już do końca swojego życia musi wyglądać nieatrakcyjnie oraz skazana jest na etykietę nudnej, szarej myszki.

Przedłużanie rzęs doskonałą alternatywą dla sztucznych rzęs

produkty do przedłużania rzęsJeszcze do niedawna z krótkimi i niezbyt wyrazistymi rzęsami niewiele można było tak naprawdę zrobić. Oczywiście świetnie dobrana maskara oraz produkty do przedłużania rzęs takie jak sztuczne- doklejane rzęsy i tubka kleju ratowały niezadowolone z oprawy swoich oczu panie podczas wielkich wyjść, czy przyjęć oraz balów karnawałowych, jednak w gruncie rzeczy były to metody doraźne, które mało komu chciałoby się praktykować na co dzień. Na szczęście już od kilku dobrych lat, dzięki rewolucyjnym metodom przedłużania oraz zagęszczania, i odżywiania rzęs - pięknym i zalotnym spojrzeniem może cieszyć się właściwie każda z nas.

Przedłużanie rzęs - jak dobrać idealną dla siebie metodę?

W dzisiejszych czasach na rynku kosmetycznym istnieje bardzo wiele metod przedłużania oraz zagęszczania i odżywiania rzęs, a produkty do przedłużania rzęs na jakich pracują specjaliści charakteryzują się doskonałą jakością i trwałością. Jeżeli mowa o samych zaś metodach przedłużania rzęs to obecnie jest ich naprawdę wiele. W każdym renomowanym salonie oraz gabinecie kosmetycznym zajmującym się tego typu usługami wykwalifikowany personel pomoże idealnie dobrać metodę przedłużania rzęs do stanu i kondycji oraz indywidualnych preferencji klientki w taki sposób, aby nie tylko mogła ona wyglądać pięknie i zniewalająco - ale także co bardzo ważne, aby jej naturalne rzęsy nie ucierpiały, i nie zaczęły wypadać wraz z tymi sztucznymi. Oprócz samego przedłużania rzęs, obecnie praktykowane są także zabiegi ich odżywiania oraz przyciemniania, które największe rzesze zwolenniczek znalazły wśród posiadaczek naturalnie długich i pięknych rzęs - pragnących jedynie je odpowiednio wyeksponować oraz uzyskać niezwykle naturalny efekt. Ponadto dla osób cierpliwych wynaleziono specjalne odżywki- stymulujące porost rzęs, dzięki którym także można cieszyć się zniewalającym spojrzeniem. Efekty systematycznego stosowania takiej odżywki zwykle widoczne są po około sześciu tygodniach codziennego stosowania.